Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-17, 19:07   #4929
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Porównałam sobie składy peelingu iwostinu (rozumiem, że to lucidin) i "mojego" serum z kwasem glikolowym (pamiętam, że Ci pasowało) aby sprawdzić co może być nie tak. Iwostin ma wyższe stężenie glikolu (12%) i ma jeden niefajny składnik, który jest dopuszczony w kosmetologii, ale w ograniczonych stężeniach. To podrażnienie to być może wynik albo jednego, albo drugiego.

Mnie witamina C nie podrażnia, nie mam efektu "ciepłej" skóry. Jeśli to będzie się utrzymywać to zastanowiłabym się nad odstawieniem. Póki co to może być reakcja na nową substancję.

Trzymam kciuki za działanie.
Tak, to Twoje było bardzo przyjemne. I bardzo poprawiło mi jesienią kondycję skóry. Pierwszego dnia też miałam takie objawy (dlatego teraz łudzę się, że to też pomoże). Niestety mam tak, że wszystko jest ok, skóra ładna, gładka, wyrównany koloryt (poza cieniami pod oczami i piegami, ale to taki mój 'urok'). A jak mnie czasem wysypkę, to już hurtem i z długotrwałymi pamiątkami.
Czyli iwostin profilaktycznie odstawiam i zobaczymy co będzie.
Dziękuję Ci bardzo za pomoc
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora