Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-19, 18:57   #1673
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć dziewczyny, jak nastroje na wieczór?

Obecnie mój czas dzieli się na "jest źle" i "nie jest źle" (bynajmniej nie "jest dobrze"). Teraz- tj wieczór 19. marca - nie jest źle. Udało mi się dzisiaj pójść na trening a potem podczepić pod wyjazd z rodziną brata, więc spędziłam cały dzień aktywnie na powietrzu. Pozazdrościłam bratu, że ma swoją ukochaną i zachciało mi się napisać do eksa, aczkolwiek wątpię, aby cokolwiek mi odpisał, nawet jeśli gdzieś w głębi duszy tęskni. Jakbyśmy mogli porozmawiać na żywo.. A tak to se mogę pisać, bez sensu.

To już piąty trening w tym tygodniu i 10 dzień bez słodyczy. Samo tak jakoś zeszło.. będzie jak na tych obrazkach z internetu- ja kilka miesięcy po rozstaniu super laska, a on paskudna ropucha Fajnie by było.

Jeśli znajdziesz artykuł, to bardzo chętnie go przeczytam. Niestety ja tak myślę i już na zapas zazdroszczę, że jakaś panna będzie miała mojego ukochanego, mój skarb i ona będzie dla niego całym światem, a mnie wyrzucił na śmietnik i nie chciał. A chyba jedna prawda jest taka, że też będzie wobec niej zachowywał się tak jak wobec mnie. To jego charakter, tego nie zmieni A ma parę ładnych wad.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora