Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcowe mamusie 2017 cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-23, 13:02   #1831
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. V

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
U mnie niby lepiej niby nie. Zalezy. Rano na ktg skurcze silniejsze wychodzily. Teoche czytalam o skurczach braxtona i kogos na A. W szkole rodzenia we wtorek o tym mowili. I powiem Wam ze obajwy sie zgadzaja ale lekarzem nie jestem. Mam nadzieje, ze to one mnie strasza a moj lekarz zapobiegawczo daje sterydy na rozwoj plucek Malutkiej.

Ewelinka piatka! Tez zeobie wszystko najlepiej. Mnie nawet irytuje jak T. miesza cos na patelni, no robi to zle bo nie tak jak ja hahah wiem okropna wada!
o gotowaniu nawet nie mówię :p jak mi jeszcze łyżkę topi to mam ochotę mu tym garem w łeb przylać :p


Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Myślimy podobnie 😉 tez tak mam, że skoro siedzę w domu to robie prawie wszystko, jakoś to dla mnie naturalne jest 😉 no I druga rzecz, że jak on się do czegoś weźmie to ja mam później więcej sprzątania. Czasem wolę sama kolacje zrobić niż patrzeć, jak bardzo wszystko dookoła jest usyfione 😎

To widzę, że koleżanka miała te same odczucia co do partych, jak ja 😉 dla mnie to dokładnie tak wyglądało 😂 super, że Cię nie nastraszyla, bo czasem jak się człowiek naslucha to można się przerazic 😱 czyli pierwsze koty za ploty z opieki nad niemowlakiem były 💪👏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i jeszcze te pytania gdzie jest to a gdzie tamto :p bo ja mu robię na złość i codziennie wszystko przekaładam na inne miejsce :p

Cytat:
Napisane przez SzczerbataZuzia Pokaż wiadomość
A jak ogólnie warsztaty?

Polkowiczanko będziesz na warsztatach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja? nie bo zapomniałam zupełnie się zapisać :P

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Do mnie tez przychodzi. Nalezy nam sie to z urzedu od 21 tc
a ja nadal nie wiem czy chcę żeby do mnie przyszła czy nie, może po świętach się umówię :p

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;7216581 6]Też wypisałam deklarację. Nawet dzwoniłam do przychodni - z prośbą o numer do położnej - nie ma czegoś takiego jak prywatny numer do położnej. Przyjść może - ale po porodzie dopiero. Ja mam szkołę rodzenia dopiero w kwietniu. Tyle czekania [/QUOTE]

dziwne to wszystko aż się wierzyć nie chce
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora