Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcowe mamusie 2017 cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 13:20   #1838
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. V

Cytat:
Napisane przez avilka77 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kod u mnie normalnie zadziałał i przeszło dodatkowe 15%
Pytanie do dziewczyn pessarowych albo zszytych czy wymaz z pochwy który robiliście to ten na paciorkowce? Tylko to? Czy są rodzaje? Na szczęście dostałam dziś wyniki i wsio ok tylko boje się ze lekarz powie ze to inny wymaz albo coś jeszcze i znowu będę musiała czekać
A mała mnie tez nisko już kopie i się boje tego czy to normalnie czy może za wcześnie
Mój pośladkowy synek też cały czas nisko mi kopie, pewnie to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Ja sama wybrałam położną , zadzwoniłam do niej i się umowiłam na wizyty od kwietnia. Deklaracji nie wypelniałam , bo nie chciałam byle jakiej położnej. Szkołę rodzenia też zaczynam w kwietniu. Teraz czas leci jak szalony a kwiecień minie jeszcze szybciej.

Ja też czuję ulgę pod względem proodu. To w końcu już 30tc ciąży !

A my dziś łóżeczko skrecaliśmy , ale nie ma na nie miejsca ... Bo mąż ma inną wizję naszej sypialni niż ja. Masakra takiego "konfliktu" jeszcze nie było. A wszytko o jego głupi komputer stacjonarny 😨😨 Chiałam mu kupić juz laptopa. Mogę swojego oddać, bo ja wszystko w telefonie a on- nieee. Musi być komputer i to.. Przy naszym łóżku no Meksyk dosłownie.



A co do h&m jest nowa promocja i kody są na głównej i jest nawet -20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja deklaracje wypełniłam ta co przyniosła mi położna przy wizycie. Wybrałam konkretnie ta osobę i jestem pod jej opieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora