Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - domowe sposoby na cellulit
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-15, 14:43   #135
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez jokermanka Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam ostatnio masażer Philipsa Cellesse Beuty i jestem bardzo zadowolona Używam go już 3 tydzień (po 15 minut na 1 udo i pośladek, 2 razy w tygodniu) i zauważyłam już zmniejszenie cellulitisu .

Długo szukałam tego masażera ale znalazłam, kupiłam i polecam teraz każdemu bo na prawdę warto go kupić, trzeba tylko być systematycznym. Nie używam żadnych kremów antycellulitisowych tylko po masażu Philipsem wmasowuję balsam nawilżający na całe ciało.

Efekty są super i polecam ten masażer każdemu. Acha, jakby ktoś chciał zakupić to ja znalazłam go na stronce www.grosso.pl w zakładce zdrowie i uroda. Z tego co wiem to ta Pani ma do sprzedania jeszcze 1 czy 2 sztuki. Pozdrawiam wszystkich tak zadowolonych jak ja z efektów.
A ja mam do Ciebie prośbę czy mogłabyś co jakiś czas napisać, jak tam efekty w walce z cellulitem? Ponieważ mi zależy na całkowitej jego redukcji, dlatego nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto Dlatego proszę Cię, żebys za jakiś czas napisała czy się go pozbyłaś, będę bardzo wdzięczna
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując