Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 15:52   #118
kobietka1555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Czy mogę być w ciąży?

Witam. To mój pierwszy wpis, więc proszę o wyrozumiałość. A więc tak: 13 lutego zaczęła mi się miesiączka, a 20 lutego współżyłam z chłopakiem (zabezpieczaliśmy się wtedy prezerwatywą, i robiliśmy to dwa razy, przy czym za każdym razem ze zmienioną prezerwatywą). To był mój pierwszy raz i wtedy też chłopak przebił mi błonę dziewiczą. Krwawienie po tym trwało 3 dni. Jenak 27 lutego dostałam znowu jakieś lekkie krwawienie i trwało przez 5-6 dni (nie było bardzo obfite). Powinnam była dostać miesiączkę około 12 marca, jednak wtedy nie wystąpiła. Natomiast 23 marca pojawiło się znowu lekkie krwawienie (jest to przezroczysty śluz zmieszany z krwią dosyć jasną) i trwa już tydzień. Wczoraj przez chwilkę miałam krwawienie tylko krwią, a potem znowu to samo. Czy to jest miesiączka, czy jednak nie? I czy mogę być w ciąży? Dodam, że tak jakby przedostatnią miesiączkę miałam 16 styczna, a przed tym miesiączka nie pojawiała się pół roku. Bardzo się stresuję tą sytuacją, proszę o pomoc.
kobietka1555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując