Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nieszczęśliwa bo gruba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-17, 15:13   #26
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: nieszczęśliwa bo gruba

Cytat:
Napisane przez dyskietka Pokaż wiadomość
dziękuje wam ale jeżeli nie miałyście takiej sytuacji jak ja to łatwo wam mówić, poczułyście się tak okropnie z powodu tuszy? nie mam już sił ;( ale wiem, muszę się wziąć w garść................ tylko że ja wychodzę do ludzi.........i nic.
Dlaczego faceci mają tyle wymagań?! ;(
To zrób coś z sobą lub zaakcepuj siebie. Jak wyżej ktoś pisał - kurs tańca, czy inne rzeczy. I wcale mi łatwo się tego nie mówi, gdyż mam o wiele gorszy problem, przynajmniej kiedyś mi się tak wydawało. Mam duży garbaty nos i długo miałam kompleksy na jego punkcie, tylko jak samemu zmienic nos? Tylko kosztowna operacja plastyczna. Wszystkie moje niepowodzenia zwalałam na mój nos, to że ktoś mnie nie lubi, nie mam faceta itd. A wagę przecież można zrzucić, a jak masz taka budowę to poprostu nabrać kondycji i ukształtowac sylwetkę. Tu chodzi o zgrabność a nie o wagę, bo facetowi też nie bedzie sie podobać chuda niezgrabna dziewczyna. Ja zaakceptowałam swój wygląd i nagle znalazło się wielu potencjalnych kandydatów i sama sie tym zdziwiłam. Bo jak by niby ktoś mógłby chcieć mnie z takim nosem? Widocznie to że zaakceptowałam siebie i nabrałam pewności było wystarczające. (oczywiscie jak się kiedyś dorobię to zafunduję sobie nowy nos ale nie uważam już tego ża sprawę priorytetową i jeśli to nastąpi to dopiero za parę lat)
A pozatym to bardzo niepopieram Twego sposobu szukania chłopaka. Miłości się nie szuka, sama przychodzi (jak jest napisane wyżej). Ale to mój punkt widzenia.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując