Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-07, 17:51   #3261
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja do południa dostałam róz i pędzel
Zaraz klikam ten drugi stick Kendal.
A w przyszłym tygodniu którąs Becce, tylko nei wiem który kolor

Ja czekam na maj

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziś dostałam pakę z MACa.
Kolor Wrapped Candy w panie powala . Zobaczymy jak będzie wyglądał na twarzy, ale roztarty na dłoni wydaje się noszalny.

Próbki dostałam wszystkie

Dobrze, że wszystkie próbki na miejscu
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam Cream Colour Base w kolorze Sepia. Dziś powinnam dostać. Ma to może któraś? Kombinowałam, że nada się do konturowania, ale zaczynam si zastanawiać czy dobrze zrobiłam
Testowałam jak weszła ta LE i nieładnie rozkładała się na moich policzkach, chociazkolor ma przyjemny. Mam nadzieję, że Tobie się lepiej sprawdzi
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja zbylam, drobiny za duże i dla mnie za ciepły. Używam tony lightscapade

Ja dziś nałożyłam tyci tyci i ładnie wygląda, jednak nakładanie na buzię bez żadnego makijażu to murowany efekt twarzy jak po wysiłku fizycznym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zbyłam Lightscapade jakiś czas temu. Jest cudowny, ale przegrał starcie z dimensionkami

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pierwsze testy Wrapped Candy za mną i zgadzam się, że trzeba mieć do niego lekką rękę, bo inaczej efekt odmrożenia lub przekrwienia ze zmęczenia murowany (przyjemniej u mnie tak to wygląda).

Porównałam go z Animal Instincts i jednak nie są do siebie aż tak podobne, choć różnica między nimi zaciera się tym bardziej, im bardziej się je rozciera na skórze.
Trzeba też przyznać, że na skórze Wrapped Candy jest sporo cieplejszy niż mogłoby się wydawać patrząc na kolor w panie.

Wrzucam fotę z porównaniem (niestety robiłam telefonem i nie umiem zmniejszyć rozmiaru ).
Od lewej do prawej: Animal Instincts, Wrapped Candy i mineralny Simmer.
Prawda, że Animal najładniejszy?
Animal Instinct Najładniejszy rzeczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora