Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-11, 20:19   #2689
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

CZarna - pisalam juz w klubie - cudo! <3

Kate - tak tak mam Cie No ostatnio zdecydowalam sie utworzyc konto, bo rzeczywiscie sporo osob przeszlo z FB na Insta. O dziwo widzialam kilka osob, o któryh ostatnio ani widu, ani slychu, a na Insta pelno zdjec Ale poki co nie mialam okazji sie zaglebic. Nie mialam kiedy .... Obczaje o co chodzi przy okazji

Ehh nam sie auto zepsulo. TZn nie tyle zepsulo co wyszlo, ze czesci do wymiany (w tym sprzeglo) i w sumie skasowali nas 1400 funtow... NAsze pierwsze auto mniej kosztowalo niz ta naprawa ... Myslalam ze sie poplacze jak placilismy dzisaj :P
Poza tym to jutro w nocy przylatuja nasi rodzice w odwiedziny No i na Swieta, chociaz dla mnie to bardziej odwiedziny, bo wiecie, jak ja Swieta obchodze :P
Aaaaa i wyslalam wczoraj swoje CV - zaaplikowalam o prace w laboraturium w moim miescie (farmaceutyka + zywienie) Szukali sporo osob, niestety ja troche za pozno ogarnelam, ale jeszcze cos szukaja, wiec wyslalam na przypal swoje CV Opisalam swoje doswiadczenie, napisalam list motywacyjny i napisalam jakimi stanowiskami moglabym byc zainteresowana (na pewno nie chce juz isc nizej, wiec co najmniej taka sama pozycja albo wyzej). Niestety odpisali mi, ze babka od rekrutacji jest na urlopie, wiec dowiem sie dopiero za tydzien, czy maja jeszcze jakies pozycje W sumie bez parcia, ale jakby sie cos udalo to super

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Kate - teraz doczytalam! Oooooo rany! GRatulacje!!! Szybciutko Super
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując