Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-14, 10:25   #510
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Ja sie niezbyt sugeruje starszym pokoleniem, bo moja mama np nie miala kompletnie tradziku, ani nic, uzywala tylko nivei najpierw tej niebieskiej, a potem tylko ten bialej jak weszla. Dopiero ostatnie... 10-14 lat uzywa kremow jakichs tam innych "lepsiejszych" (ma 64 lata) i wyglada na 45, tylko co z tego jak, ona nie meczyla sie nigdy z tym co ja i moja siostra.
Chociaz siostra teraz tez ma skore jak pupcia niemowlaka (37 lat ma), a miala straszny tradzik swojego czasu, takie gule na calej dolnej czesci tawrzy.
Zostalam tylko ja, ktora ciagle sie z czyms meczy licze, ze mi tez sie poprawi z wiekiem xD
Ja właśnie myślę, że mi się nie poprawi
Ale o tyle mnie ciekawi ta sprawa, czy krzywdy sobie nie robię tymi wszystkimi wynalazkami. Chociaż ja to i tak mało używam silniejszych kosmetyków, ale widzę dziewczyny, które regularnie chodzą na zabiegi na twarz czy to do kosmetyczki czy do innych gabinetów (ja to się nawet nie znam na tym) widzę potem, że mają skórę jak niemowlaki. No i jak to będzie za kilka lat, czy to się nie odbije w jakiś sposób na stanie skóry.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując