Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-18, 17:20   #2700
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja już chwilę mam w planach założyc konto na instagramie, bo ode mnie też dużo osób się przeniosło, widzę, że FB staje sie już niemodny


Dziewczyny, skoro Kate się już pochwaliła to ja też W październiku zostaniecie podwójnymi wizażowymi ciociami, mam termin 3 tygodnie przed nią Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze

Brawo Nunny! Gratuacje

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Ja już nic nie wrzucam na fb , bo później co niektórzy znajomi rzucają kąśliwymi uwagami, że obnoszę się z życiem. Zabawne jest to , że oni sami siedzą na fb i śledzą każdy krok każdego.
Na inscie jest spoko. Zrobiłam konto prywatne , więc obserwować mogą mnie tylko osoby, które zaakceptuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to jest śmieszne... Mnie osobiście nigdy nikt nic powiedział na temat FB, ale zdarzyło mi się słyszeć frustratów, którzy ogólnie komentowali 'że po co to wrzucać to, że po co tamto, że oni to nic nie wrzucają.' I ja sobie myślę 'skoro wszystko Cię denerwuje, nic chcesz tego widzieć i czytać i sam nic nie wrzucasz, to po cholerę masz konto w ogóle? Bądź super cool fajny nie-mainstreamowy kolo i usuń konto a nie śledź ludzi i komentuj :P '. Mnie te konta trzymają w kontakcie z ludźmi, używam Messangera non stop zamiast telefonu, a poza tym dzięki temu mam kontakt i wiem co słychac u znajomych, którzy są w innym kraju/krajach, więc cóż - ja tam FB lubię Muszę tylko chyba zrobić czystkę i powyrzucać niektóre osoby, których już mieć nie chcę, ale jakoś mi tak głupio, bo się boję, że się połapią haha
Insta wydaje mi się o tyle lepsze, że nie ma tej durnej fejsbukowej opcji, że widzisz wszystko, co polubią Twoi znajomi i Twoja tablica staje się śmieciarnią Nie potrzebuję widzieć, że moja koleżanka lubi przepis na kanapkę z serem, serio haha



Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Nunny - gratulacje! Trzymam kciuki i za Was

Rany, laski, nadrabiacie za mnie i za Talk już fajnie u mnie powoli się sytuacja rozwiązuje w pracy i jak dobrze pójdzie to za rok powinno być już na tyle stabilnie, żeby zacząć też myśleć o jakimś powiększaniu rodziny.

Ja nie mam insta i jakoś chyba na razie mi się do niego nie spieszy. W sumie z osobami, z którymi chcę się porozumieć, porozumiem się i tak - czy to na żywo, czy na fb, mailu, wizazu itp. Myślę, że to wystarczy
Noooo, dają czadu, nie? Ale to dobrze Mnie już wszystkie koleżanki, z którymi się umawiałam, że 'ooo to może pomyślimy w tym samym czasie' opuściły i wcale się nie dziwię haha Może i na mnie nedejdzie kiedyś pora, ale nie wiem, bo moje życie jest zbyt niestabilne chyba ....

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Wesołych Świat dziewczyny mam nadzieję, że jeszcze leniuchujecie i objadacie się pysznym jedzonkiem ;-)
w punkt ważę chyba 1000 kg więcej ... Nie dość, że pełno słodkości, inne żarełka wszelkiego to jeszcze hektoliry ginu z tonikiem :P
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując