Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-21, 17:18   #596
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: ::Sucha skóra::

A moze kosmetyki dla dzieci? ja uwielbiam lotion babydream. Jest gesty i super natluszcza moje suche cialo. Wersja Milk jest juz lzejsza i jesli twoja sucha skora nie potrzebuje latem tlusciochow to powinno byc ok. Do twarzy tez moze byc cos dzieciecego. Od babydream jest Wind und Wetter Creme. Jest to tresciwy krem , moze sie nada. Jest tez zwykly krem do twarzy i ciala ale ma lekka konsystencje, wiec nie wiem czy sie nada. sama kupilam miniaturke i czekam jak sie cieplo zrobi, bo jak jest chlodno to mi ciut za malo. Do tego lagodne myjoly bez wysuszajacego SLS. Mozesz do kapieli dodac oliwki czy Öl-Pflegebad co troche natlusci. jak dorbze pojdzie to balsam ci juz nie bedzie potrzebny, jesli skore masz bardzo sucha to owszem.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty

Fajne kosmetyki dla suchej skory znajdziesz tez u innych producentow kosmetykow dla dzieci.
Jesli nie lubisz zapachu kosmetykow dzieciecych i wolalabys cos innego to moze balsam i krem oliwkowy od Ziaja? Sa tez lekkie wersje tych produktow. Poza tym seria kakaowa, czy kozie mleko tez jest fajna, kosmetyki sa tresciwe i dobrze natluszczaja skore.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując