Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torebki Chanel
Wątek: Torebki Chanel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-23, 21:56   #939
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Lerra Pokaż wiadomość


Rilla82 dzięki pielęgnacja w tych czasach nie jest skomplikowana , osobiście nic nie robiłam jeszcze .. Ale koleżanka swoi channel a ma ich trochę )) 16 pielęgnuje , ma większy staż ode mnie środkiem który chroni od brudu , delikatnych zarysowań , wody , i utrzymuje kolor żeby nie wyblakł na słońcu .. zapomniałam jak się nazywa ten środek który jest w spreju bezbarwny , dzwoniłam do niej przed chwila ale śpi jeszcze znając ja ))) ona mieszka w Niemczach zapytam czym to robi jak tego nie będzie w Polsce to sama ja o niego poproszę żeby wysłała mi )
Dużo jest różnych , warto poczytać tez opinie , lub s polecenia ..
nawet na allegro znalazłam cos takiego - krem bezbarwny ...
piszą - kremy te charakteryzują się przede wszystkim świetnymi walorami pielęgnacyjnymi oraz retuszem .. ( S )
Pasty URAD N2 odnawiają lico skóry , usuwają drobne zarysowania , nadają kolor miejscom złuszczonym na skórze , dostarczając odpowiednie wartości odżywcze ( S ) sa one na allegro , również kolorowe .. piszą ładnie )) Chyba przetestuje mam gdzieś stara torbę )
Ale ta pasta jak już jest problem .. Również są środki żeby ich nie było ))) I są przeróżne , z różnych firm .. Wiadomo testować lepiej najpierw na czymś innym , lub w miejscu nie widocznym ..
A jak jest większy problem , osobiście by dałam w spa .. lub do renowacji ale tym kto się potrafi robić cuda , również s polecenia najlepiej lub s opinii ..
Jak się dowiesz od koleżanki, co to za specyfik, daj znać. Wiem, że jest dużo produktów, ale poszukuję czegoś naprawdę sprawdzonego.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując