Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-07, 20:24   #2125
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;73588976]Tak gwoli ścisłości, to Wika zapytała, czy ktoś taką biżuterię posiada
Zgadza się, ale naprawdę Twoje argumenty można zastosować do większości tego typu rzeczy. Też nie lubię (większości) pamiątek, też noszę mało biżuterii, ale rozumiem, że ktoś chce takie coś mieć, jest to rzecz szczególna, nietuzinkowa. Jeśli dla kogoś kp jest fajne, to będzie miłe wspomnienie.
U nas na Śląsku całkiem dobrze się ma biznes robienia różnych rzeczy (w tym biżuterii, ale nie tylko) z węgla. Świetnie to rozumiem, jako patriotka lokalna, choć to nie moja estetyka.[/QUOTE]
Ale ja rozumiem że ktoś by chciał taka bizu mieć. Podkreśliłam ze 2 razy ze to moja opinia co nie zmienia faktu ze dla mnie to bez sensu. Tak samo bez sensu dla mnie są np.gipsowe odlewy ciążowych brzuchów, bransoletki Lilou czy gumowe torby O'bag za gruba kasę. Ale rozumiem, że niektórzy chcą takie mieć.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Chyba trochę za bardzo przeżywasz.

Ty nie lubisz, Ty nie nosisz.
Niektórzy noszą, ja bez kolczyków i zegarka nie wyjdę z domu.
Ja nie chomikuję rzeczy, a mój szwagier przechowuje nawet bilety z wycieczki sprzed 20 lat.

Co do stanu biżuterii, akurat o to jestem spokojna, przecież mleko jest wtopione w jakiś materiał.

Ogólnie rzecz biorąc, byłam ciekawa jak bardzo jest to popularne.
Staram się logicznie wytłumaczyć czemu do mnie ta biżuteria nie trafia. Nie wiem czemu uważasz to za "przeżywanie"

A co do stanu to gdzieś czytałam jakąś mętną teorię ze oni "utwardzają" to mleko ale nie wiem na ile to prawda.
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2017-05-07 o 20:26
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując