Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-11, 08:30   #1434
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja nawet nie wchodziłam na D - byliśmy wczoraj na roczku u sąsiadki w D zaszaleję jak dostanę bona
Ja też nie wchodziłam, ale za to musiałam się do stacjo udać bo mi ważność bonu się kończyła (dobrze, że go sprawdziłam). Wymyśliłam sobie, że wezmę żel do brwi tylko potrzebowałam dobrać odpowiedni kolor. Trafiła mi się wyjątkowo słaba doradczyni, która na wstępnie zaproponowała mi 2 kolory jaśniejsze niż moje własne brwi dzięki czemu brwi mi zniknęły całkowicie. W każdym razie sama sobie w końcu ten kolor dobrałam a przy kasie gratisami mi tak sypnęło, że z namaszczeniem dostałam dwie saszetki Erisa, ale oczywiście z taką miną jakbym co najmniej dwa pełnowymiarowe Chanele dostała. Nie będę wrzucać zdjęcia z łupami bo jeszcze strasznie byście mi zazdrościły.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja polecam rajstopy w sprayu Sally Hansen, rewelacyjnie zasychają i nie trzeba z samoopalaczem kombinować
Już parę razy się do nich przymierzałam, ale nie wiem jak się ich używa.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora