Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-17, 15:02   #3094
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Podklad mineralny

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Szukam podkładu mineralnego. Niestety nie znalazłam wątku zbiorczego. Mam jasną karnację, raczej żółtą, aktualnie używam Maybelline fit me matt&poreless w kolorze 105, jednak jest trochę za ciemny. Pomożecie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Określ jaką masz cerę i oczekiwania co do podkładu mineralnego to będzie łatwiej, bo obecnie wybór jest ogromny.
Jakiego oczekujesz krycia (mocne, średnie, małe- wyrówanie kolorytu). Czy wykończenie matowe czy np. satynowe (sucha formuła czy kremowa)? Co masz zamiar używać pod podkład mineralny (jaki krem stosujesz)?
Jeśli chodzi o gamę kolorystyczną to w większości firm znajdziesz coś dla siebie. Na uwagę jeszcze zasługuje rodzaj pędzla. Niektóre podkłady bardziej współpracują z flat topem, inne z kabuki.
Patrząc na kolor Rimmela myślę, że powinnaś celować w minerały nie najaśniejsze ale 2, bądź 3 w kolejce jeśli chodzi o stopień jasności. Czy masz jeszcze jakieś podkłady, które pasują Ci kolorystycznie? W razie czego najlepiej zaopatrzyć się w próbki.

Edytowane przez xslovenka
Czas edycji: 2017-05-17 o 15:04
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując