Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-21, 10:30   #2254
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Za to w TK Maxx no pokusa na maxa. Dużo kosmetykow Ren do twarzy i sporo marek niezbyt mi znanych, ale dobrze wyglądających. Nie wzięłam jednak nic oprócz mydelek dla Mam, bo akurat dla siebie nic nie znalazłam a wydawać kasę, żebymieć to nie chce mi się

Przypomniało mi sie jeszcze było kilka kosmetyków Dr Botanicals
Ja mojej mamie w końcu nie kupiłam niczego kosmetycznego, tym razem mikser ręczny, bo jej się popsuł

Najbardziej liczyłam po cichu, że Sylveco stworzy zestawy tych swoich nowych mydeł, tak jak robi z innymi kosmetykami, wyglądałyby cudnie razem, no i w niższej cenie.

Dr. Botanicals to kolejna ściema.

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Tez byłam wczoraj w jednym Rossie i tam też już były te produkty, ale w tym co ja byłam to to wszystko razem stało Z Lavery widziałam, że były różne kosmetyki z tej serii Basis Sensitiv, ale chyba tylko z tej.


No i witam się podczytuje was już od jakiegoś czasu, ale to mój pierwszy post na tym wątku
Witaj
Niestety, ostatnimi czasy każdy Rossmann wygląda inaczej. Mogliby to wszystko ujednolicić, zrobić jeden duży dział z kosmetykami eko lub podział na producentów, bo większość ludzi nie wie, co jest czym, nawet ja, znająca się dobrze na rynku kosmetyków naturalnych, miałam problem z ogarnięciem wszystkiego. Petal Fresh stoi na dole na kosmetykach włosowych, krem do rąk Lavery stał razem z pielęgnacją do twarzy Vianka i kosmetykami do twarzy i ciała Be Organic, pewnie było gdzieś więcej Lavery, ale już nie miałam czasu poszukiwać. A scruby Organic Shop stały razem z płynami do kąpieli marek typu Dove, Palmolive i stały razem z kremem do ciała. Bałagan straszny, chyba, że dopiero co mieli dostawę i na szybko poukładali, jak im leciało, bo tak to wyglądało Widziałam też markę White Flowers (chyba naturalna), po jednym-dwa kosmetyki na dział, a taka ilość też ginie w "tłumie".
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-21 o 10:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora