Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-23, 14:06   #21
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Potem beda watki "corka ma 16 lat i chce jechac z chlopakiem na wakacje", "moja synowa wszystko robi zle". A w koncu beda "Lutowki 2017 - Babcie w natarciu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Hahahaha to mi się podoba

My wróciliśmy od pediatry, żyrafa ma 63cm i 5730

Jestem tak zażenowania lekarzem, że brak mi słów, dała mi do zrozumienia, że crp i morfo to za dużo roboty przed szczepieniem i jak mi zależy to mam sobie poszukać lekarza, który je robi bo ona nie zrobi i koniec, nie uśmiechnęła się ani razu ani do nas ani do małej (a mała szczerzyła się do niej cały czas)... Jestem zła, zażenowana, wkurzona i oczywiście młodej nie zaszczepiłam... Pytam się gdzie są lekarze z powołania??? W szpitalu po porodzie mieliśmy cudownych pediatrów a Ci w praktykach słów mi brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o masz!! ale zołzowatość!

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
ejże ejże jak mają być czystki to czemu ja nie założylam tego wątku?

chętnie porobię czystki w 3 części

witam i muszę nadrobić 1 czesc

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------


ojej przykro mi. my raz trafilismy na taką zolzę wtedy jak Maksio pierwszy raz chlusnął. nie było naszej lekarki. ta zołza rzucała Maksiem jak workiem ziemniaków po przewijaku. tez było widać, że nie znosi dzieci. widocznie na inną specjalizację nie udało się dostać
ja lubię naszą pediatrę, bo widać, że uwielbia dzieci. zawsze z taką czułością i pieszczotą się obchodzi. a możesz zmienić lekarza? na własną rękę do punktu pobrań też można chyba iść i zrobić?

ale zazdroszczę, że zmierzyli na długość malutką. nam w przychodni wszystko mierzą oprócz wzrostu. sama próbowałam to wyszło z 64 no ale wiadomo +- centymetr
widzisz, nie masz 1 czesci nadrobionej a w 2 chcesz sprzatac

moja lekarka tez rzuca mackiem. pierwszy raz o malo tam nie padłam i stazystka musiala to zauwazyc bo powiedziala z troska "spokojnie, pani doktor krzywdy nie zrobi"
ale nie moge jej zarzucic, porzuca porzuca ale tez bardzo ma fajny kontak z dziecmi i pogada i pousmiecha sie do malucha ;-)
raz trafilam do rodzinnej a nie pediatry i byla duuuuza roznica.

w klube wlasnie pytalam bo i ja i moja kolezanka w 2 przychodniach dostalysmy info: wzrost od 6miesiaca
mi mierzyli tylko na tej 1wszej wizycie...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora