Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-23, 14:07   #22
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część II

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
ejże ejże jak mają być czystki to czemu ja nie założylam tego wątku?

chętnie porobię czystki w 3 części

witam i muszę nadrobić 1 czesc

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------


ojej przykro mi. my raz trafilismy na taką zolzę wtedy jak Maksio pierwszy raz chlusnął. nie było naszej lekarki. ta zołza rzucała Maksiem jak workiem ziemniaków po przewijaku. tez było widać, że nie znosi dzieci. widocznie na inną specjalizację nie udało się dostać
ja lubię naszą pediatrę, bo widać, że uwielbia dzieci. zawsze z taką czułością i pieszczotą się obchodzi. a możesz zmienić lekarza? na własną rękę do punktu pobrań też można chyba iść i zrobić?

ale zazdroszczę, że zmierzyli na długość malutką. nam w przychodni wszystko mierzą oprócz wzrostu. sama próbowałam to wyszło z 64 no ale wiadomo +- centymetr
Dzwoniłam do laboratorium i tylko ze skierowaniem Jedziemy na weekend do Polski, rano w poniedziałek idziemy do laboratorium w szpitalu, mojej mamy przyjaciółka tam pracuje to poda nam wyniki przez telefon i jak będzie ok to we wtorek pójdę na 6w1, innego wyjścia nie mam

Już zmieniłam raz lekarza, pierwszy był miły dla małej, ale taśmowo jechał, wszystko przygotowała pielęgniarka on wpadł, zbadał w 2 minuty a pytania mu zadawaliśmy jak w drzwiach już był... Ta była druga... szukam trzeciego lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora