Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój chłopak ma badoo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-24, 16:38   #5
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Mój chłopak ma badoo

Cytat:
Napisane przez julka2877 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mi dziewczyny pomożecie co mam robić.. Badoo to taka aplikacja niczym tinder jakby ktoś nie wiedział.

Jestem z pewnym chłopakiem niecały miesiąc. Poznaliśmy się właśnie na badoo. Wydawałoby się, że jest idealnie. Świetnie się dogadujemy. Ja mam 19, on 24 lata. Dzisiejszego dnia byłam u koleżanki. Ona ma tą aplikację. Z nudów przeglądałyśmy facetów i sobie ich oceniałyśmy z wyglądu dla zabawy. I nagle doznałam szoku.. Trafiłyśmy na profil mojego chłopaka.. Rozpłakałam się i wróciłam natychmiast do domu.

Nie mam pojęcia, co mam zrobić.. Ja usunęłam te gów*no nawet zanim się związaliśmy. Po prostu czułam, że coś z nas będzie i usunęłam tam konto. Dla mnie to było oczywiste, że skoro się ze mną związał to tak samo jak ja usunął. Ale jednak nie... i wyszło to przez przypadek.

Istnieje możliwość, że może zapomniał usunąć, ale nie wiem Boję się, bo już nie raz zostałam oszukana. Do tego chłopaka miałam bezgraniczne zaufanie.. aż do dzisiaj. Teraz mu wcale już nie ufam i nie wiem co zrobić. Zapytać go wprost? Jak? "Hej, przeglądałam badoo, co ty tam robisz " Jestem załamana, płaczę.. Może znowu głupia ja dałam się oszukać.. Dziewczyny, mówcie mi co ja mam robić, proszę
ale przeciez Ty tez przegladalas dzis badoo czy to tez ma byc sygnal dyskwalifikujacy?
spokojnie, normalnie z nim pogadaj. Moze po prostu nie pomyslal, zeby usunac to konto, bo tam nie zaglada albo czasem obczaja laski z kumplami z nudow, tak jak Ty dzis
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując