Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-20, 20:14   #3190
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Planowanie ciąży cz. 5

Cytat:
Napisane przez szadokus Pokaż wiadomość
Marmo, Chodzisz prywatnie czy na nfz? Taka glebsza diagnostyka to juz chyba w klinice nieplodnosci sie odbywa? Chociaz jakosci jajeczek to i tak nie da sie sprawdzic?

Jak dlugo zbijalas prolaktyne? Bierzesz cos jeszcze?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------




Ehh, ze tez lekarz moze sie tak mylic :/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prywatnie, hsg robił mi mój lekarz na NFZ w szpitalu, w którym pracuje.
Pozostałe rzeczy, badania, monitoring prywatnie. Nie ma opcji żeby na NFZ to robić. W klinice robiliśmy badanie nasienia, mój lekarz też w niej pracuje wiec pewnie teraz jak się uda to inseminacja i przygotowanie będzie u niego.

A czy orientuje się się jak wygląda prawna kwestia inseminacji gdy nie jest się małżeństwem?
Jakieś kwitki trzeba podpisywać w usc?
Jesteśmy razem 14 lat, i nie chcemy teraz na chybcika brać ślubu z tego powodu. Nie chce też słuchać tych plotek, że pewnie w ciąży to po takim czasie ślub biorą 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Prywatnie, hsg robił mi mój lekarz na NFZ w szpitalu, w którym pracuje.
Pozostałe rzeczy, badania, monitoring prywatnie. Nie ma opcji żeby na NFZ to robić. W klinice robiliśmy badanie nasienia, mój lekarz też w niej pracuje wiec pewnie teraz jak się uda to inseminacja i przygotowanie będzie u niego.

A czy orientuje się się jak wygląda prawna kwestia inseminacji gdy nie jest się małżeństwem?
Jakieś kwitki trzeba podpisywać w usc?
Jesteśmy razem 14 lat, i nie chcemy teraz na chybcika brać ślubu z tego powodu. Nie chce też słuchać tych plotek, że pewnie w ciąży to po takim czasie ślub biorą 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorę klasycznie actifolin,jakieś witaminy dla babeczek, B12, D3.
PRL zbijalam bromergonem przez 1,5 miesiąca. Choruje na niedoczynnośc ale odkąd się staramy to endo mnie pięknie wyrównała TSH 0,95

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora