Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-21, 21:54   #3627
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez toonzrobil Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
szukam dobrej metody na przedłużanie włosów. Wątek ma tyyyle stron, a w dodatku nie jest pierwszym - rozpisałyście się szalenie Trochę poczytałam i zamierzam się zdecydować na Great Lengths. Kto przedłużał już u nich włosy i może mi to w pełni polecić? Rozumiem, że wycena jest indywidualna? Jak długo czekałyście? Jestem już po rozmowie z koleżanką, której znajoma przedłużała tam włosy i bardzo sobie chwaliła - przede wszystkim profesjonalne podejście.
Hej, miałam great lengths kilka lat temu- włosy super jakościowe, miałam je podciągane 3 razy i wyglądały na prawdę spektakularnie, niestety chwila grozy przyszła przy ściąganiu... Włosy scielam od razu na boba tak były przerzedzone. Może to moja indywidualna predyspozycja bo mam włosy cienkie i delikatne jak u dziecka, generalnie kilka metod próbowałam, jak już ktoś wspomniał najlagodniejsza była na warkocz ale po jakimś czasie zrozumiałam że wszystko będzie mi włosy wyrywalo i kupiłam super jakościowo clipy i się nimi ratowalam. Postawiłam na pielęgnację i teraz tylko czasem zagęszcze clipami żeby był efekt wow, niestety chyba to całe przedłużanie jest tylko dla mocnych i zdrowych włosów...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując