Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-22, 12:20   #3806
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Clear to po prostu bezbarwna farba, służąca do rozjaśniania odcienia innych farb. Rozrzedza pigment Farbując nią solo, można np. dodać włosom blasku. Tylko niewiele firm ma je w swoich paletach.
jak myślisz jaki efekt dałaby "granatowa czerń" czyli 1.10 plus clear?
Myślę też nad odżywką srebrną o taką http://www.poniks.com.pl/odzywki-kol...ne-kolory.html
w ogóle najchętniej zamówiłabym wszystko z ich strony na raz tj. farbę czarną albo granatową czerń, clear, szampon dla siwych włosów i tą odżywkę...tylko nie wiem jaki efekt będzie.
Moje włosy są regularnie malowane farbami typu "popielaty brąz", albo ostatnio fryzjerka rozjaśniła mi pasemka na to położyła granatową farbę- efekt po 2 miesiącach jak na zdjęciu. Tak prezentują się tak w świetle dziennym nie wiem dlaczego, ale od farb rudzieją mi włosy. Moje naturalne widać na odroście wcale nie są ciepłe...a mimo to, nieważne jaką farbą bym się nie pomalowała- po miesiącu/dwóch jest podobny efekt. Najchętniej widziałabym siebie w naturalnych lub "salt&pepper"

Czy dobrze rozumiem, że czarną z clear'em trzyma się normalny czas czyli np. 35 min, a nie zdejmuje po paru minutach dla lżejszego efektu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170622_130303.jpg (139,5 KB, 71 załadowań)
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując