Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-10, 08:25   #77
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=c6b6756720a205d307becdd e1d052a7f45362f96_64ed273 165c68;75354091]A mi najbardziej przypadły opisy z tej stronki, może to komuś pomoże: https://typyurody.wordpress.com/category/typy-urody/[/QUOTE]
To takie już bardziej obalone podejście, że konkretne typy mają niby konkretne kolory włosów i oczu.
Poza tym trochę się kłania niezrozumienie kolorów. Szarość zakazana dla intensywnej zimy? A to dopiero. Albo, że wszystkim intensywnym zimom pasują kruczoczarne włosy a nie pasuje rozjaśnianie włosów?

"Jednym z niewielu nasyconych kolorów, w których Późna Zima nie będzie wyglądać dobrze jest pomarańcz. Gryzie się on z chłodem jej cery. Z nie do końca zrozumiałych dla mnie powodów ten podtyp wygląda jednak nieziemsko pięknie w żółtawej, bardzo jaskrawej zieleni. Domniemam, że ma to coś wspólnego z sąsiedztwem Wczesnej Wiosny i prawie zawsze obecną u tego podtypu żółtawą zielenią w oczach. W czystej zieleni (po prawej) ten podtyp nie wygląda już tak zachwycająco."

No, ja rozumiem dlaczego, ale trzeba trochę rozumieć samą teorię kolorów a do tego analizę kolorystyczną, np. przymierzanie kolorów w paincie zdjęciu sławnej aktorki to tak jakby nie do końca działa...

Trochę też dziwne, że system wydaje się brać pod uwagę tylko "białe" kobiety, nawet jeśli blog jest pisany tylko z myślą o Polkach, to jednak dobrze jest pamiętać, ze Polki też wyglądają różnie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora