Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy Avon. Zapachy Avonu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-10, 17:58   #4203
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez SmakCzekolady Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję pomocy Chciałabym wypróbować jakiś zapach z Avonu, ale nie do końca wiem jaki, bo szukam totalnego słodziaka. Zapach ma być dziewczęcy, "jadalny", cukierkowy, owocowy, pudrowy. Moje ulubione perfumy to te o zapachu waty cukrowej - to chyba wiele mówi Mam w swojej szafie słodziaki z główną nutą zapachową kokosa i truskawki, więc wolałabym już darować sobie podobny zapach Trochę kwiatów w sobie też mogą mieć. Chętnie przygarnęłabym jakąś ciepłą, słodką wanilię , ale rozważę różne propozycje, więc jeśli zechciałybyście coś podpowiedzieć....
Z opisów/ opinii kuszą mnie klasyk Far Away (wąchałam go kiedyś w katalogu i podobał mi się, ale wiem, że często zapachy różnią się "z kartki")
Ultra Sexy Heart (czekoladka, wiśnie i pianki - brzmi apetycznie!)
Ultra Sexy (wydaje mi się, że ten zapach jest chyba bardziej świeży od tej wersji powyżej)
Luck (co prawda miało już nie być truskawki :P ale połączenie z cytrusami i kwiatami wygląda, przynajmniej na opisie, super. No i ten flakonik )
Luck jest fajny, słodki - w moim odczuciu jak mamba malinowa
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując