Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Robótki na drutach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 18:52   #16
kasior
Raczkowanie
 
Avatar kasior
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Robótki na drutach

Cytat:
Napisane przez kodeina
kasior no to pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzienia aby się w końcu udał swetrek.
trzymam kciuki
Bardzo dziekuje Na razie idzie mi niezle, zastanawiam sie tylko, czy jak skoncze, bedzie to mozna zafarbowac... Im dluzej patrze na kolor wloczki, tym mniej mi sie podoba...
A pomysl z kupowaniem swetra po to, zeby go pruc jest bardzo ciekawy, hm..
I to rzeczywiscie wychodzi taniej? Bo ja to nawet mam taki jeden sweter z ktorym nie za bardzo wiem, co zrobic - dostalam go kiedys w prezencie i nie za bardzo mi sie fason podobal, bo mial taki wielki, prostokatny kolnierz z tylu. Wyprulam go, ale zrobil sie tak wielki dekolt, ze kompletnie nie mialam pomyslu co dalej!!! No i tak sobie lezy. To moze go spruje jak do tego dojrzeje w koncu Bo w ogole jest jakis workowaty taki. Wolalabym przerobic go oczywiscie wykorzystujac juz jego atuty, a mianowicie to ze nie jest klebkiem surowej wloczki, ale chyba juz nic z niego nie wyczaruje...
A, i jeszcze chcialam podziekowac Kodeinie za podsuniecie mi pomyslu - przegladalam kiedys watek ze zdjeciami jak przerobilas stary golf - musze sie przyznac, ze pozwolilam sie zainspirowac i tez odprolam sobie golf ze swetra - nawet podobnego, w kazdym razie tez czarnego Lezal w szafie z cztery lata i juz myslalam, ze na nic sie nie zda, bo ten golf mnie dusil normalnie... No ale problem rozwiazany Dzieki!
kasior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując