Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 23:44   #3958
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Masz bardzo podobny typ wlosa do moich. Ciezko cos doradzic co do samej fryzury, kiedy nie widac twarzy - jak chcesz mozesz mi wyslac foto na PW. Co do pielegnacji - na pewno przede wszystkim nawilzanie. Zakaz szczotkowania w kazdej postaci (suche, mokre). Jesli juz to grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami, najlepiej na mokre wlosy, na ktore jest nalozona odzywka. Zaczynac rozczesywac od koncowek i stopniowo wchodzic coraz wyzej, az do nasady wlosa. Jestem ciekawa jakich produktow uzywasz do swoich wlosow I jak o nie dbasz na codzien.
Wyslalabym na PW ale nie wiem jak zalaczyc bo w okienku wiadomosci nie ma tego spinacza do zalaczania

a powiedz mi jak nawilzasz wlosy?

Co do pielegnacji - myje wlosy co 2 dni, czesze raz na 2-3 mycia (nigdy szczotka, zawsze grzebieniem ale o srednim rozstawie zebow) a normalnie robie na mokrych wlosach tylko przedzialek grzebieniem i lekko je ukladam palcami na boki.
Za kazdym razem kupuje inny szampon i odzywke bo wlosy po stosowaniu wciaz tych samych nie sa takie ladne. Myje 2 razy a potem nakladam odzywke do splukiwania. Nie uzywam kosmetykow profesjonalnych tylko takich ze wzyklych sklepow (ostatnio GlissKur z jedwabiem, wczesniej GlissKur Asian Beauty) ale chyba sie rozejrze za jakimis lepszymi.
Na wlosy nakladam krople jedwabiu i rozne kosmetyki utrwalajace - raz pianke, raz spray (ostatnio Loreala i jest niezly ) - oczywiscie jeden na raz ale po kazdym myciu inny.
Susze dyfuzorem, o mocnym nawiewie ale chlodnym powietrzem.

Jak chce je troche poprawic nastepnego dnia to trzepie w dol i ugniatam zmoczonymi woda palcami.

Napisalam cos czego nie wiedzialas ?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora