Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar III
Wątek: Scent Bar III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-15, 09:30   #3635
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Stres już zelżał,powoli zaczynam czuć się zrelaksowana
Maju, przyłączam się do wszystkich gratulacji

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Łosie to niesamowite, ciepłe i mądre stworzenia.
I bardzo kochane.


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W ogóle nie mam czasu na wizaż

Ja też ostatnio jakoś tak mniej siedzę przed kompem...


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mój ojciec pojechał na działkę za miastem, na którą jeździmy tak mniej więcej raz w miesiącu, no a w lecie trochę częściej.. To jest stara wiejska chałupka pod samym lasem.. i znalazł tam sukę z małymi szczeniakami. Ktoś wyrzucił je w lesie, a ona biedna prawdopodobnie przyniosła je do pierwszego domu, który był w pobliżu. Były głodne, wyziębione i przerażone Boją się dotyku, głosu, więc pewnie były przed wyrzuceniem bite, żeby nie szukały powrotu.
Po prostu ręce mi opadły No jak tak można..
Nie mogą u nas zostać, bo na tej działce mało kiedy ktoś jest i nie miałby ich kto jak karmić i zajmować się nimi, a w domu mamy psa, który raczej towarzystwa nie zniesie
Trzeba je oddać do schroniska, a mi się serce kraje i ciągle myślę o tym co by było gdyby on tam nie pojechał
Nie wiem jak można zrobić coś takiego

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Mój Kumpel miał tak 3 psy - jeden - znaleziony w lesie, przywiązany do drzewa. Pojechali z rodzicami na grzyby, wczesnym rankiem i tak znaleźli psiaka. Zmarzniętego, wystraszonego, ale zdrowego. I tak był pierwszy.
Drugiego znaleźli przy drodze. Potrąconego przez samochód, zakrwawionego. Weterynarz odratował, szukali przez miesiąc właścicieli - nikt się nie zgłosił. Oddali znajomym, bo nie byli gotowi mieć 2 psy. Ale suka nie jadła, nie piła - tęskniła. Więc po tygodniu wróciła do nich.
Trzeciego znaleźli - podobnie jak u Noska - w szopie na działce, u dziadków. Szczeniak był sam, miał ok. miesiąca. Był bity, przerażony, choć poza drobnymi w sumie obrażeniami i wygłodzeniem nie miał poważniejszych obrażeń. I tak został trzeci...

Najstarszy zdechł rok temu, dwa pozostałe ciągle są u niego... I nieraz mówi, że jak znajdzie kolejnego, to znów przygarnie...


Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Brak słów, ręce opadają, serce się po prostu ściska z żalu. Biedny kochany łoś Jak tak można, nie wiem co bym ze złości zrobiła temu myśliwemu Strasznie mnie to zbulwersowało !


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A ja nie, a ja nie Od tygodnia nie jem pieczywa i słodyczy i zgubiłam aż pół kg Strasznie się cieszę.
W lipcu wesele kumpla i muszę się wbić w piękną kieckę, którą miałam na sobie tylko raz 3 lata temu i 7 kg mniej
Gratuluję silnej woli, ale jakby co zawsze możesz kupić nową kieckę

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
No własnie, wszystko przez to niepalenie, 7 kg w ciągu pół roku - masakra Nie dopinam się w cycach i w pasie. Cała letnia garderoba do wymiany
Tymeniu, pomyś sobie, że masz zdrowsze płuca

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A naści Waćpanna, podziwiaj:
Bardzo ładny komplet
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora