Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-30, 08:41   #137
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Glow jeszcze nie miałam, a zwykłego synchro wzięłam próbkę zaraz po tym jak wyszedł i kurcze sama nie wiem, bo przez swoją wodnistą konsystencję wydawał mi się niewidoczny na skórze - mogłam go nakładać i nakładać bez efektu a ja mam duże zaczerwienienia na twarzy. Chyba muszę sprawdzić go jeszcze raz jeśli mówisz, że ma lepsze krycie od Bobbi - co mnie zaskoczyło
Testowałam teraz 2 dni Smashboxa, ale okropny jest i przypomina mi Estee DW - suchy, tępy, osadza się nieestetycznie robiąc smugi, mimo, że robiłam porządny peeling. A Bobbi jest dla mnie super też przez tą kremową konsystencję no i przede wszystkim kolor, bo zero odcięcia od szyi.
Chanele chyba za ciemne będą.
Mi smashbox też totalnie się nie sprawdził... Taki jakiś dziwny był i na mojej cerze też nie prezentował się ładnie.

Co do konsystencji, to faktycznie shiseido jest bardzo bardzo lejący i nie jest widoczny na skórze ale kryje jak szatan, po prostu go nie widać... Sprawdz go na jakiejś zmianie skórnej ... Ukryje ale nie będzie tapety, gdy używam go minimalną ilość to wgl wyglądałoby jakbym nic na cerze nie miała gdyby nie kolor, bo nie mam go dobranego idealnie.

Próbowałaś sticka od Bobbi? U mnie sprawdza sie super choć trzeba przyznać że to mało ekonomiczny produkt.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując