Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - właśnie zostałam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-19, 13:08   #85
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: właśnie zostałam

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
tylko przypuszczam może błędnie, ale jednak

poza tym Truskawkowa też mnie obraziła w tym wątku, dlaczego ona nie dostała punkta?? podobno moderator nie na swoim forum traktowany jest jak zwykły użytkownik (podobno )

poza tym... wybaczcie, ale muszę to napisać

ja tu wyciągam dziewczynę z oparów szaleństwa, bo sobie uroiła, że jest jakąś księżniczką a jest co najwyżej aspirująca do zawodu kosmetyczki, a oni mi tu w nagrodę punkty wlepiają
Truskawkowa, powinnaś mi podziękować jeszcze
Nie bardzo rozumiem.
Czy fakt, że Truskawkowawiosna zajmuje się kosmetologią oznacza, że niczego innego poza książka do kosmetologii nie przeczytała i nie wie nic na temat otaczającego ją świata?

To nie jest forum dla specjalistów czy doktorantów, tutaj ludzie wypowiadają swoje zdanie. Truskawkowawiosna tak zrobiła, a Ty najechałaś na nią od razu z "księżniczkowatą empatią" i teoriami które "o kant d*** można potłuc" - Twoje własne słowa.

Jeszcze by tego brakowało, żeby ktoś Ci miał dziękować

A charakter można sobie wyćwiczyć, sama jestem tego najlepszym przykładem. Nie wszystko udało mi się zwalczyć, choćby bałaganiarstwo, ale jesli taki zahukany nieśmiałek jak ja umie się zmienić w osobę która jak trzeba potrafi kogos usadzić na miejscu albo sprzeciwić się mobbingowi w pracy (miałam taką szefową-psycholkę), to wybacz, ale to jest chyba dowód na to, że mozna pracować nad swoim charakterem.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora