Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-09, 04:41   #2234
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość

Ja też właśnie wróciłam z rozmowy ale całkiem przyjemnej, choć 1,5 godzinnej. A czemu twoja była żenująca niv?
Pierwszy raz trafiłam na takich "januszy biznesu", protekcjonalny ton, momentami wręcz chamstwo, ogólnie rozmowa poniżej wszelkich możliwych standardów

Dołuje mnie na maksa to, że na wszystkich rozmowach, które miałam w Krk proponowane wynagrodzenie nie przekraczało 2 tysięcy złotych netto, przez to już odrzuciłam 2-3 propozycje i łapię mega doła, powoli zapominam co znaczy sen, przeglądanie ogłoszeń też mi nie idzie, mam wrażenie, że nic ode mnie nie zależy, nie pasuję do rynku, mogę się starać, a pozytywnych efektów brak

Próbowałam dostać się na staż lub nawet zatrudnić na umowę zlecenie /co nie jest mi w ogóle na rękę/ żeby tylko zdobyć nowe doświadczenie, ale nie dostałam żadnej pozytywnej odpowiedzi

Przyjaciele i rodzina patrzą na mnie powoli jak na kosmitę, bo przecież o pracę jest łatwo, oni pracują, dobrze zarabiają i jakoś sobie żyją, ale nie biorą pod uwagę tego, że pracują głównie w korporacjach, a ja pracy szukam w innych miejscach

Rynek pracy mnie dołuje, mój charakter mnie dołuje Jak żyć Mam nadzieję, że to chwilowy kryzys, bo jak nie to nie wiem

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Zafzwonili z piatkowej rozmowy.. niestety, podziekowali I znowu sie nie udalo, nie wiem dlaczwgo ? WydWalo mi sie ze rozmowa dobrze mi poszla
Przykro mi

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
przykro mi wiem, że to trudne ale następnym razem możesz zapytać po prostu: co zadecydowało, że zdecydowali się Państwo na innego kandydata? Zawsze to jakaś wskazówka na przyszłość dla ciebie
Pytać można, ale czy usłyszmy szczerą i prawdziwą odpowiedź to już nie jestem taka pewna
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2017-08-09 o 04:57
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora