Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-10, 18:54   #321
narCOMAnka_23
Raczkowanie
 
Avatar narCOMAnka_23
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 169
Dot.: Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku

Dzięki za odpowiedź

Czytałam sporo o trądziku hormonalnym i wszystko pasuje jak ulał. Może moje wyniki badań nie były aż tak bardzo złe, ale mój trądzik zależy od cyklu miesiączkowego. Mój trądzik jest naprawdę silny

Jakąś tam poprawę zauważyłam po korze z śliwy afrykańskiej (lek Poldanen jest wycofany, ale piję takie zioła). Cera już się nie przetłuszcza, wypryski szybciej się goją, włosy mniej wypadają Po odstawieniu sztucznych hormonów miałam silny nawrót trądziku i wydaje mi się że dlatego też jest mi ciężko dojść do ładu.

Stosuję maseczkę z liści manuka oraz aloes z holikaholika Trzymam też dość restrykcyjną dietę (w 100% wyeliminowałam gluten i nabiał).

Myślę, że nadal będę stosować zioła - nie szkodzą a może w końcu coś zaskoczy. Czytałam, że w trakcie owulacji gwałtownie spada poziom estrogenów dlatego zamówiłam sobie koniczynę czerwoną w tabletkach i wkrótce ją włączę.

Dziewczyny mam nadzieję, że moja cera uspokoi się chociaż troszkę, bo bardzo się wstydzę.

Możecie jeszcze polecić jakieś zabiegi u kosmetologa?
narCOMAnka_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując