Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grudniówki 2017 ❤ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-14, 15:43   #746
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w przychodni prywatnej na tym "strasznym" badaniu krzywej cukrowej i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona tą niesławną miksturą Na mój gust to taki bardzo słodki lukier z tortu, odrobinę rozcieńczony. Trochę za duża porcja na to, żeby to było smaczne, ale spodziewałam się większego dramatu a tak siup bez problemu Nic mi nie było przez te 2h, czekam teraz na wyniki.

Przy okazji zrobiłam w laboratorium wszystkie badania krwi jakich mi brakowało jeszcze w tabelce w karcie ciążowej

Odwiedziłam też dermatologa, dał mi jakiś specyfik na spirytusie na zasuszenie ropiejących zmian, z których obecnie już mi aż ciekło + jakąś maść. Powiedział, że jak to nie pomoże to ponoć są jakieś bezpieczne dla ciężarnych antybiotyki.

Na usg, to które przeoczyła moja lekarz, zapisałam się na czwartek, bez problemu wieczorem

I jeszcze dentysta w piątek i można jechać na urlop na Mazury
Wiesz zależy kto jakie słodkości lubi, dla mnie rzeczy takie jak beza, milkyway, wata cukrowa są nie do przelkniecia bo po prostu od razu robi mi się niedobrze od tej ilości cukru podczas gdy mój mąż się tym zajada. Więc i dla niego taki ulepek do wypicia byłby spoko. Dla mnie ta mikstura z glukozy to koszmar... ale jak ktoś lubi bardzo słodkie rzeczy to pewnie żaden problem 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując