Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-18, 07:40   #1180
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
uv

czy ja wiem, czy gorzej, przy topie matowym mialam ze 3 dni opuchlizne wiec teraz bylo lepiej
A żarówki wymieniałaś? W UV trzeba wymieniać żarówki dość często nawet przy rzadkim używaniu.
Możesz sobie wmawiać, że będzie lepiej, ale nie będzie
Pytam o lampę, bo znakomita większość uczuleń wychodzi z powodu źle utwardzonych produktów - lakier, owszem, wydaje się twardy, ale chemia w nim jest wciąż aktywna. Kiedy położyłaś sam top, reakcja mogła być mniejsza, bo to przezroczysty produkt, a co za tym idzie łatwiej się utwardza przez brak pigmentu.
Jeżeli reakcja alergiczna pojawia się u ciebie za każdym razem, mniejsza czy większa, to nie zniknie - organizm się broni przed tym, co i jak nakładasz na paznokcie.

Cytat:
Napisane przez LadyS1 Pokaż wiadomość
czy ktoś z problemami alergicznymi stosował bazę proteinową Indigo? Znalazłam znikome informacje na forum a zastanawiam się nad tą bazą zamiast żelu IBD (w sytuacjach "pożarowych) ale jak znowu mam wydać pieniądze by za chwilę komuś oddać lub wyrzucić to może poradzę się na forum przed zakupem. A może ktoś miał styczność z żelami Kabos? Nigdzie nie znalazłam czy żele te też są 3-free.
Chyba każdy żel będzie bezpieczniejszy niż proteina i inne wynalazki typu budujące bazy Z powodzeniem używam żelu Kabos po uczuleniu na wyżej wspomniane. Masz IBD ze sprawdzonego źródła?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując