Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 12:13   #798
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
PI jak zwykle polecam, bo jest super i nieporównywalny do innych rozświetlaczy. Daje zimno- beżowy efekt żadne złoto tylko zimno-beżową mokra taflęBardzo fajny. Mnie nie zapycha chociaż mam skłonności że ho-ho.

Przy okazji miliard lat dla solenizantek i jubilatek
Zdjęcia efektu PI:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48

Evitka, ja czekam obecnie już ponad 2 tygodnie od odebrania maila w Bytomiu. Raczej im się nie spieszy

A co do analizy składów w kosmetykach to moim zdaniem lektura biochemii kosmetycznej naprawdę otwiera oczy. Nie bez powodu mam z głowy większośc wysokopólkowych kremów. Bo owszem - cudnie pachną i się doskonale rozprowadzają, ale co w tym celu producent napakuje do słoików śmieci to jego. A te ulepszacze właśnie u mnie powodują skórną ruinę. Tak więc z przyjemnością sięgam po kremy za kilkanaście złotych// apteczne o sprawdzonej zawartości Przynajmniej działają naprawde i nie wyrządzają szkód.
podpisuję się zarówno pod opinią PI - również polecam,
życzeniami ,
jak i opinią o Biochemii - naprawdę warto poczytać, i zaoszczędzić mnóstwo kasy, a przede wszystkim zaoszczędzić skórze twarzy niemiłych niespodzianek!
Majade - mam nadzieję, że wybaczysz to podczepienie , ale napisałabym to samo

Z truskawkowej beczki - w domu czekały na mnie kolejne dwie paczki z Tru, ominęły szczęśliwie Bytom , a w nich Cristobal piękny, kolejny Truskawkowy udany zakup w ciemno, i zestaw Fatale. Jestem wniebowzięta
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora