Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Robótki na drutach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 19:53   #28
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Robótki na drutach

Cytat:
Napisane przez jak-zwykle-niewinna
No, Co racja, to racja Lucille Polski rynek włóczkowy jest baaaardzo dobry, czasem niemieckie włóczki nie mogą się z polskimi równać Ja robię sweterek z tego: http://81.168.148.226/wloczki/malwa.html dokładnie z malwy D7 pierwsza klasa, a za motek dałam 4,90
O dobrze, ze to napisałaś ostanio wachałam się między Malwą a Kotkiem i w końcu na Kotka padło -nastęnym razem na MAlwę się skusze

Cytat:
Napisane przez kasior
to co wczesniej wkleilam, to tak, faktycznie byl "moherek" aniluxu. nie wiedzialam, ze taki okropny ale jeszcze go nawet nie kupilam, skoro odradzacie, to jeszcze to przemysle... A tymczasem robie cos innego - zdjecia fatalnej jakosci bo to z telefonu i wcale nie chca sie wysylac na komputer I nikt mnie nie przekona, ze zrobienie swetra na drutach nie jest bardziej prachochlonne niz uszycie bluzki No ale sweter tez czasem potrzebny
Okropny to może nie ale robótka wychodzi z niego raczej specyficzna - czasem i Moherek się przydaje
A pracochłonność swetra zależy od wielu czynników - grubości włóczki i drutów, wzoru , typu swetra i oczywiście wprawy - bywało, ze cały swetr w 2-3 wieczory zrobiłam
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując