Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-21, 05:03   #3210
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
A ja od dwoch dni siedze i zastanawiam sie co kupic- promocyjny zestaw czarnego Bentona, krem kofeinowy Fridge czy serum Hylamide Subq Eyes....



W miedzy czasie czytam o odzywkach do rzęs- żadnej nigdy nie mialam i mimo że nie naturalne to kuszą

Mam zestaw Bentona, służy mi bardzo, również używam na twarz. Pod oczy mam również SubQ Eyes, kończę właśnie opakowanie i będzie kolejne ❤️[emoji7].


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 04:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Donoszę, że jest już nowa pomadka z peelingiem Sylveco, zrobili wersję miętową Jak dla mnie skład wygląda dużo gorzej od poprzedniej wersji, ale może się mylę i jest fajna. Mieli niby zmienić tylko zapach, a zmienili dosłownie wszystko.

Co za fatalna wiadomość!

Macie jakieś doświadczenie z peelingiem enzymatycznym Nourish? Waham sie pomiędzy nim a enzymatycznym Sylveco.
Samego peelingu z e-naturalnie nie opłaca mi sie kupować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora