Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-23, 09:52   #2363
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Guten morgen
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Arabskie perfumy sa glownie w takich slicznych buteleczkach cena swietna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę mnie kuszą, a Ty masz jakieś arabskie? ciekawa jestem czy pachną jak kadzidło, czy pachną rzeczywiście kwiatowo
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Dzięki Oliwia za cynk, kilka dni temu pisałaś, że kupiłaś sobie koszule w Wólczance, kliknęłam przed weekendem 3 Lamberta i wczoraj doklikałam jeszcze 3

Czekam na nową kolekcję Diora, kilka dni temu babeczka w Arkadii mówiła, że podobno ma być pod koniec miesiąca

A wpadłam pochwalić jakoś opisów S, widziałyście mini pakiet Biotherm?

Pakiet obejmuje:
- Aquasource bogaty śmietany (15 ml) Nowy Aquasource jest nadmiernie skoncentrowana w życiu Plankton, aby utrzymać skórę nawilżoną przez cały dzień. Natychmiast, skóra jest réimbibée.

Jest nawodniony, zdrowy blask na odbił dotyku. Każdego dnia skóra traci ½ litra wody.
Nowa formuła Aquasource pozwala skórze pobyt uwodniony godzina po godzinie.
Parabenów, nowy Aquasource zachowuje swój unikalny żel konsystencja kremu: świeży i przyjemny akcent, który rozpływa się na skórze, aby obudzić zmysły w życiu codziennym.

Rezultat: do 48 godzin intensywnego nawodnienia skóry i dla bardziej miękkiego promieniowania. Dla kobiet szuka intensywne i długotrwałe nawilżenie.
- Masło wargi (5 ml), balsam wygładzający PLUMPING warga nawilżający.
Odżywiają i pocieszyć najbardziej delikatne usta, Biotherm opracowała pyszne masło tekstury, które łączy w sobie zalety i siłę odżywczą 5 olejów roślinnych. Zanurz się w granita cukru akacji który delikatnie usuwa niewielką skórę i nadaje ustom rozkosznie papkowatą i aksamitny wygląd intensywnym komfortu.
Opis świetny

Ja czekam dzisiaj na dwie przesyłki z S. i D. z moimi prezentami urodzinowymi

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kochana jesteś
nikt co prawda znać mi nie dał, takie mam koleżanki ale kupiłam, co chciałam

Xminor ładnie poszli Ci na rękę z wymianą, brawa dla kazara
mi paczki wciąż nie wysłali
mam ich w odwłoku



dodaję zdjecie, myślę, ze w tym samym miejscu przyłożyłam miarkę, czyli jest dokładnie tyle samo
Długo czekasz bardzo tżej sobie jeszcze jedna parę domówił i też nie ma żadnej informacji. Mi się te podobają, ale nigdzie już nie ma 38, dzwoniłam
http://www.kazar.com/pl/sklep/8234-g...928-06-19.html

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Byłam rano w biedronie i są już wiosenne cebulki kwiatowe, oczywiście nie mogłam się powstrzymać i wzięłam parę paczek
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora