Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - On się oświadczył, a ja nie wiem ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-26, 13:22   #19
Natiiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 9
Dot.: On się oświadczył, a ja nie wiem ...

Cytat:
Napisane przez wikii15 Pokaż wiadomość
Szczerze? Nie widzę Was razem. Kurcze jesteście 3lata razem i boisz się "jak będę się dalej ze swoim B. dogadywać, jak to będzie wyglądać. Może zaczniemy sie więcej kłócić, bo ja będę mieć mniej czasu? a może będzie jeszcze zupełnie coś innego." ze względu na pracę. Wydaje mi się, że jeśli jest miłość między dwojgiem razem dadzą radę. Duża zmiana dla Ciebie ale pomyśl jak byście mieli zostać rodzicami! To dopiero rewolucja i co wtedy? też myślenie może się po urodzeniu rozejdziemy więc jeszcze nie? może będę więcej uwagi dziecku poświęcać? Masz jakby wew świadomość, że nie jest to związek na mocnych fundamentach i łatwo popsuć. A ślub można cywilny przy kilku gościach a wesele jak kasa będzie- wiem nie każdy o czymś takim marzy, ale koszty cywilnego są niewielkie więc kolejny argument na to, że szukasz wymówek i czujesz, że to nie to.
Nie uwazam za wymówke pieniądze na wesele. Ja raczej w ogóle jesli już nie biore pod uwage cywilnego, żeby pozniej sie bawic jeszcze drugi raz w koscielny. A mój facet raczej tez jest nastawiony na ślub kościelny, więc nie obyłoby się na kameralnym przyjęciu.
Natiiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując