Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 07:22   #3402
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;76753876]Też tak robię z szamponami - jemu generalnie wszystko jedno, czym myje swoją przerzedzoną czuprynę, ale nie powiem, żeby miał powód do narzekań, bo towar zawsze "pierwsza klasa", a że nie przypadł mi akurat do gustu, to inna sprawa
Twoja ochota na zestaw Bentona jest jak najbardziej słuszna, bo wszystko działa jak talala
Fajny ten żel - może olej z opuncji nie będzie tak capił w tej formule; mam teraz z Alepii i, pomimo swoich niezwykłych właściwości, nie należy on do moich ulubieńców (chyba nierafinowany jest ).[/QUOTE]
taaaaa wiedziałam, że na co jak na co - ale na Twoje wsparcie liczyć moge na pewno
Też myslę, że nie będzie capił, straszną mam ochotę na to serum! No ale ile kosmetyków jedna twarz (no dobra - z mężem to już dwie ) może pomieścić....
Może teraz wezmę sobie serum, bo mam jeszcze parę produktów bardziej złożonych do twarzy. A czarny duecik sobie zażyczę na święta, bo może wtedy uda mi się co nieco uszczuplić zapasy. Chyba zacznę kremy do twarzy w tyłek wcierać - to duża powierzchnia, więc i szybko zużyję
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

A idźcie Wy kusicielki okropne
Idziemy, idziemy..... do sklepu po kremy do twarzy


Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Wy, wy. Tylko na innym wątku
Urodziny mi się zbliżają to może sobie zakupie....
Z czasem nauczysz się wynajdować znacznie wiele więcej okazji do zrobienia zakupów kosmetycznych - zaczyna się od urodzin, imienin, świąt, rocznic, potem jest dzień psa, kota, miesięcznica, pierwszy dzień wiosny, nadejscie jesieni czy dzień chodzenia bez biustonosza i akurat z okazji dnia bez biustonosza zakup preparatów do biustu uważam za absolutnie konieczny, nie tylko uzasadniony
Jakby ktoś był ciekaw to dzień bez stanika był 30 maja, więc jedna zaległa okazja do zakupów już jest.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2017-08-31 o 07:25
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora