Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-02, 19:26   #2688
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
ja dziś jestem po 1 dniu pracy i mogę to określić 1 słowem - CHAOS. Dostałam kompa ale haseł dostępu brak więc nawet na necie czy w intranecie nie mogłam się rozglądnąć, to samo z tel - co z tego, że jest jak nie skonfigurowany, brak nr tel innych pracowników, połowy ludzi z działu nie ma bo są na urlopach lub pracują z domu i nie ma mnie kto wprowadzić tym sposobem puścili mnie wcześniej do domu bo bezsensem było abym siedziała i patrzyła w sufit. Mam nadzieję, że od pn to już się rozkręci, ciężko oceniać pracę na podstawie 1 dnia ale póki co wygląda to słabo no cóż - daję sobie 2 tyg- 1 mies na wyciągnięcie wniosków. Dodatkowo firma się wkrótce przenosi do nowej siedziby i wszyscy siedzą na kartonach co potęguje kiepskie pierwsze wrażenie niestety.



Niv a jak u ciebie? Coś się polepsza z czasem?

hehe, to chyba pracujesz tam gdzie ja, u mnie jest tak samo, łącznie z siedzeniem na kartonach chaos taki, że ciągle jestem w szoku i chyba nie zdążę z niego wyjść, bo odliczam dni do końca okresu próbnego jednocześnie odmawiając zdrowaśki żeby trafiło się coś normalnego

Napiszę tylko tyle, że nigdy wcześniej nie pracowałam w tak badziewnej firmie, typowi Janusze polskiego biznesu Szkoda nawet pisać o szczegółach, jednym słowem nikt nic nie wie, ciągle wychodzą poważne błędy, organizacja pracy leży, dokumenty np kadrowe potrafią zaginąć, brak dobrego sytemu komputerowego wszystko robione raczej ręcznie, pracownicy udzielają nieprawdziwych informacji np osobom starającym się o pracę lub dzwoniącym z pytaniami, przez telefon nikt się nie przedstawia, szefa trzeba błagać o urlop i jeszcze się tłumaczyć dlaczego chce się z niego skorzystać

Dla mnie to wszystko jest nie do przejścia na dłuższą metę - a do tego dochodzą kwestie, o których już napisałam wcześniej , więc do pracy chodzę bo chodzę, robię swoje, ale miejsca tam nie zagrzeję


Dzięki dziewczyny za wcześniejsze posty i słowa
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2017-09-02 o 19:30
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora