Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOSMETOLOGIA WSZPZiU
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-27, 18:47   #1300
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

no dobrze a powiedz mi Bunny na co liczylas?? i znow ten sam problem... kosmetyczka.. szkola wlasnie nie przygotowuje nas do otwarcia calonu KOSMETYCZNEGO! jezeli o takim marzylas.. to sorry.. nie tedy droga nalezy wybrac sie do studium a nie na studia..

a po drugie.. wiesz ze po kosmetologii mozna pracowac w firmie produkujacej kosmetyki?? a z reszta przeciezwiedza z czego i jak zrobic kosmetych b dla mnie jest bardzo przdatna.. poznajesz np ktem czy wosk od podszewki a nie tylko wiesz ze to akurat ten krem masz nalozyc babie na gebe:| to chyba nie to to chodzi.. wrecz zmuszona jestes poznac DLACZEGO akurat taki krem mozesz nakldac.. jezeli oczywiscie pracujesz jako kosmetyczka..

i znowu nasuwa sie zdanie ze dziewczyny jaike ida na kosmetologie chce byc albo kosmetyczka albo ida bo chca wiedziec jak malowac paznokcie<ściana> no przykro mi ze jestescie rozczarowane...

a z kolejnej strony. przeciez kosmatologia to minimalnie zmniejszona medycyna!!! lekarze tez musza miec ogromna wiedze teortyczna zeby nie pomylic grypy z zapaleniem oskrzeli(choc i tak myla..;/)

jestem bardzo ciekawa co ty chcials robic po tych studiach.. skoro chemia na nich mija sie z celem..:|

o boze.. chyba na panstwoew uczelnie nie bez powodu wymagaja na te studia rozszerzona biole i wlasnie rozszerzona chemie:|....

czekam na twoja wypowiedz..
__________________
Studentka kosmetologii

"jeśli już mam spadać, niechaj będzie to naprawdę z wysoka"
http://omnivia.pl
‘O dziwo, czas, który goi rany, pokazał też, że w życiu można kochać więcej niż jedną osobę.’
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując