Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25 +. Część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-07, 22:25   #2663
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Przyszłam się trochę pożalić. Można nie czytać
Nie wiem, po co pamiętam tę datę, po co to rozpamiętuję, ale jutro minie rok od kiedy pierwszy raz spotkałam Księcia. Dalej tak dobrze pamiętam to uczucie, ten grom z nieba, ten zachwyt, euforię i pewność, że spotkałam miłość życia.
Śmiech.
Zastanawiam się, czy jeszcze kiedyś poczuję coś takiego. Z drugiej strony, nie jest mi to już nawet potrzebne, bo to fatalne zauroczenie było jednak tylko zauroczeniem, nie miłością. Kwestia kilku spotkań, pięknego głosu, atrakcyjności i szarmanckiego zachowania. Bo jednak nie czułam się przy nim tak dobrze, swobodnie, nie mogłam mu powiedzieć "o wszystkim", tak jak mogłam od początku W. Rozmowy z nim na portalu też były o niczym, pieprzenie o szopenie, wysyłanie sobie zdjęć, wszystko wręcz na siłę, żeby tylko ten kontakt utrzymać zanim wróci do kraju i się poznać. Po co...
Z W. przez tydzień pisania przerobiłam większość życiowych tematów i nie mogłam się z nim nagadać. Mogłam na drugim spotkaniu wyć mu o Księcia, a on mnie pocieszał. Jak mogłam być taka ślepa i z góry go przekreślić, wsadzić go do fwb, no bo kimś Księcia trzeba było zaklinować. Boże, boże, boże, nigdy więcej nie zrobię czegoś takiego.

Shawtty, ale nie obwiniaj się za ten początek z W., przecież to nie ma znaczenia, tylko to, co oboje czujecie teraz i czy się otworzycie. W dodatku przetrawiłaś Księcia, czego mogę Ci pozazdrościć, bo sama po obecnych emocjach widzę, że ja mojego nie - przy nim właśnie czułam tę bliskość i nie mogę się od tego wspomnienia odciąć.
Coś nowego w rozmowach z W.? Trzeba się skupić na tym, co może być, od tego początku z klinowaniem Księcia jednak wiele się wydarzyło, W. przecież nie jest robotem raz na zawsze zaprogramowanym na fwb.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora