Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-11, 20:33   #1952
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No to to, wygląda ten kucyk po prostu brzydko 😕 Jak robię go wysoko to w szczególności 😕
15.10 robię keratyne, może ona coś zmieni...
W sumie nigdy nie miałam, takiego ładnego kucyka jak większość(wszystkie prawie xd) dziewczyny, ze gładki, nic nie odstaje,wysoki kucyk.
Myślę też, żeby gdzieś zamówić doczepke "kucyk" żeby nie wyglądały, smętnie,niczym mokra,cienka szparagowka xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze taka jest Twoja natura wlosa z ktora musisz sie pogodzic Ewentualnie powalcz o spadek porowatosci wlosa. Ale z tego co kojarze, to TY chyba masz krecone/falowane wlosy?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja też miałam z tym problem ale się przyzwyczaiłam. Robiłam keratyne ale ona na długo Ci nie pomoże, bo to są baby hair podatne na wilgoć naturalnie i nie są dotknięte keratyną.

Pseudofeministka - dzięki. ostatnio myślałam czy go nie wziąć. Ale wzięłam Fibralogy i Bogaty odżywczy. Ten ostatni bardzo lubię, a ten Fibralogy chciałam potestować. Ogólnie, przepadam za ich szamponami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu baby hair sa podatne na wilgoc naturalnie?

Jezeli chodzi o 3 glinki to naprawde polecam. ten szampon jest jednoczesnie mocny i delikatny. Tak jak pisalam - niezle sie pieni, domyl mi oleje, ale nie wysusza koncow. Spelnia swoje zadania o ktorych pisal producent.

A ten bogaty odzywczy nie obciaza? Ja ogolnie przez bardoz dlugi czas nie uzywalam drogeryjnych szamponow, bo zazwyczaj mialam jedno wielkie siano i podrazniony skalp. Ale przyznam , ze produkty z Loreala ostatnio mnie zaskakuja.... Jestem zadowolona z ich maseczek, teraz ten szampon. Odzywki skladowo tez niezle wypadaja. Pamietam kiedys namietnie uzywalam rozowa z proteina perly ( teraz juz chyba nie ma jej w sprzedazy) i z Arginina. W zapasach mam kwiatowa moc olejkow, ale cos mi nie pasowalo i nie uzywam juz.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując