Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie jesteśmy święte
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-29, 19:08   #3627
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
wiecie co?
ja weszlam na moment poonformowac was ze zyje. i ze mnie sie nie chce

i proponuje odpouscic watek o karniakach. jak widac sama je mam jako odpadki po akcji z obrona benka, ale jak sobie dwudniowa przrwe zrobilam od wizazu to mi przeszlo. to tylko ekran i literki

a ja mam mielone do zrobienia

dajcie spokoj. bo powiedza ze sie we wlasnym sosie gotujemy

edit. moze ktoras wejsc na podpis moj dzieciatko?? bo z mojego okna dziecko pitlo!!
wracaj do mnie moj benku
Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
margo i chanel

przeczytalam wasze komentarze u czeski na blogu

i szczerze mowiac jest mi przykro ze wasz zaplaczywy nastroj wylal sie na mnie. to, ze ja sobie odpoczelam zrowo do wizazu nie znaczy ze ucieklam. zadna z was chyba nie przeczytala mojego postu na na poprzedniej stronie u samej gory. a szkoda

ja nie rozstrzygam kto ma racje, napisalam co myslalam, ktos mi walnal karniakiem a ja sie przejelam. a potem siadlam sobie i pomyslalm ze hola, zaraz, to tylko internet. ja nie bede walczyc z nimi, jak to okreslilas chanel jak z sb. ja wlasnie za gestapowca dostalam karniaki.
nie mam misji naprawiania swiata.

margo wolasz ze oni na to czekaja az nas zlamia. nie wiem co mam powiedziec. nie sadze zeby agaz ktora dala mi pkt miala to na celu. za maluczka dla niej jestem.
a ja z nia i z wizazem nie bede walczyc.
bo to nie jest moja walka
Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
totez ja sie nie przejelam. moze przez pierwsze 5 min. potem sobie odpslam, nie chcialam sie nakreca niepotrzebnie, a wiem ze tak by bylo

a dziewczyny zarzucily mi ze ucieklam i nie walcze. o co??
przeciez to tylko forum
HA,HAN cerin i to to chodzioło,żeby cię zmotywować do powrotu.głuptasku ,przeciez ja po to,zeby cię otrzeźwic.
zresztą o odchodzeniu i ucieczce napisała odnośnie do archi,bo nie rozumiem jej zachowania
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora