Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-24, 11:18   #689
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Lamaya Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Dwa tygodnie temu pierwszy raz powiększałam usta preparatem Stylage M (0,5 ml). Pani zaproponowała, że trochę wstrzyknie w kontur i trochę w objętość. Zgodziłam się, miał być delikatny, naturalny efekt.
Po zabiegu usta wyglądały ładnie, na drugi dzień wyglądałam jak kaczor, usta były bardzo opuchnięte. Wg zaleceń nie masowałam ust i sądzę, że tu też był błąd.
W tej chwili też niestety wyglądam jak kaczka, w pracy pilnuję się i "układam" odpowiednio usta, aby było jak najmniej widać, chociaż i tak mam wrażenie, że wszyscy się na nie patrzą.
Na plus jedynie, że gdy się uśmiecham tego aż tak nie widać, z przodu też wygląda w miarę. Katastrofą jest profil, górna warga jest bardzo wysunięta.... [emoji25]

Liczyłam, że to się ułoży, ale chyba jednak nie... Napisałam do pani przeprowadzającej zabieg wczoraj, jednak jeszcze nie dostałam odpowiedzi.
Nie wiem co w tej chwili zrobić. Czy wydać ostatnie oszczędności na hialuronidaze czy jakieś inne zabiegi, czy może powiększyć dolną wargę, aby zmniejszyć różnicę (chociaż wcale ta opcja mi się nie podoba) czy po prostu poczekać, aż kwas się wchłonie (+pomóc mu "domowymi" sposobami).
Doradźcie... [emoji20] Załącznik 7246961

Miałaś robione bardzo gęstym kwasem (moim ulubionym), wiec opuchlizna jest jeszcze na 100 proc. Jeśli po zabiegu wyglądałaś Ok, to tak mniej więcej będziesz wyglądać po zagojeniu. Kwas się nie "rozpreża" po zabiegu (niby jak się pije dużo wody to tak, ale chyba nieznacznie). Ja po tym preparacie byłam spuchnięta 3 tyg, jak nie miesiąc daj sobie jeszcze czas.
Na pocieszenie powiem Ci, że nie masz wielkich ust. 0,5 ml to jest bardzo malutko. Jeśli po miesiącu, dalej będziesz się źle czuła, to ja będąc na Twoim miejscu dołożyłabym w dół. IMG_1506248296.751718.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując