Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-05, 12:20   #992
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Migifigi Grunt, że wszystko dobrze To do wyjścia już niedługo. Trzymam kciuki za Was . Co do zzo. Kurcze...no ja samo znieczulenie wspominam bardzo pozytywnie (miałam przy operacji) jednak faktycznie nie miałam wprowadzanego cewnika. To była po prostu jedna dawka.

Lynn Wsiadajcie z mężem w auto i po dziurach! a później fikaj na piłce.

Joasiala Ogromne gratulacje !!!

Alla Sto lat dla córy! Jest taka piękna! Tort to nie powiem...zjadłabym. Pod koniec ciąży mi się włączyła ochota na słodkie :P.

Za mną noc średnia. Zgaga była na początku tylko ale odchyliłam głowę tak jakby do góry i usnęłam ze zmęczenia chyba tym fatalnym dniem. Humor miałam tragiczny w sumie bez powodu ale wszystko mnie wkurzało, dosłownie wszystko. Dziś jest lepiej. W nocy miałam tak męczące sny, że szok. Każdy o czymś innym a przeplatały się ze sobą, budziłam się, przekręcałam ale jakoś minęła.
O 12 mam ktg na szczęście zaraz obok domu.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

A! Oczywiście zamówiłam wczoraj segregator od mamyginekolog "Jestem dzieckiem". Ten ciążowy super mi służy, lubię porządek w dokumentach, papierach. Dla zainteresowanych z tego co mówiła segregator będzie w przedsprzedaży jeszcze dzisiaj. Później będą dostępne jakoś w listopadzie.
Ja chyba przejęłam dzisiaj Twój nastrój z wczoraj
Do słodkiego mnie ciągnie od samego początku ciąży niestety. Własnie wstawiłam kokosanki do piekarnika, bo nic słodkiego nie było w domu

Cytat:
Napisane przez mia26 Pokaż wiadomość
Czytam Wasze opisy porodów i niesamowite, że to naprawdę już! A im bliżej tym chyba mniej gotowa czuję się, z jednej strony chciałabym już, a z drugiej myślę, sobie niech ten październik dłuży sie Ale cóż to po prostu kolejne zadanie do wykonania w życiu;p

Też zamówiłam ten segregator pediatryczny, bo wydaje się naprawdę ciekawy.
Dziś idziemy na warsztaty organizowane przez Mamo to ja, będzie m.in o pierwszej pomocy, co dla mnie najważniejsze z tych tematów, bo zielona czuje się w tym.
Powodzenia dziewczyny, które już tak blisko rozwiązania!
Ja byłam na tych warsztatach jakoś w kwietniu i strasznie przepełnione są reklamami. Warto iść, ale lepiej się nie nastawiać na nie wiadomo co

Wróciły skurcze- nie bolą, ale są nieprzyjemne, takie spięcia od góry brzucha.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując