Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-10, 18:12   #1428
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez weenie Pokaż wiadomość
Daliśmy sobie 3 d do 7 dni na przejscie na wyłączne kp. Bo teraz byla piers plus butla. Mam w ciagu dnia karmic co 2 h i dokładać 30 ml mm ale nie butlę tylko wezykiem. I powiem wam jaka radość zobaczyc jak dziecko ciagnie aż miło ( z tą rureczką). Czyli jedna piers bez i jedn z wezykiem a potem na odwrót. Odrazu widac różnicę że jej się aż tak nie ulewa.
Pozatym po każdym karmiemiu w dzień mam odciągnąć metodą 7755 i podac zamiast mm jak bedzie 30 ml
W nocy karmienie tylko piersią na zadanie ale nie rzadziej niz vo 4 h.
Mamy sie za 3 dni skontaktować i zobaczymy jak nam idzie.

Ogolnie bardzo jestem zadowolona i polecam dziewczyny zaraz jak tylko będziecie mialy jakies klopoty z kp. Szczegolnie pierworódki
Zobaczymy jak mojej pojdxie nauka ale jestem dobrej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Właśnie wracam od doradcy. Okazało się, że w zasadzie nie ma żadnego poważnego problemu... Pani zbadała moje piersi, pokarm leciał - ponoć mam go dużo, oceniła sutki które powiedziała, że są płaskie ale nie ma tragedii i odrzuciła ten powód. I na tym koniec oceny mnie z wynikiem takim że problem nie leży po mojej stronie. Jedynie co powiedziała, że mam bardzo obfity biust i to mi utrudnia i będzie utrudniać karmienie, dlatego mam po 15 minutach efektywnego ssania zabrać pierś bo inaczej będzie mnie to męczyło. Przechodząc do dzieciaka to tu pojawia się problem mojego karmienia piersią, albowiem wychodzi na to, że mam ogromnego lenia i śpiocha który ładnie pięknie chwyta pierś tylko, że mu się nie chce ssać bo tak dobrze mu przy mamie że wystarczy mu moja bliskosc to po co się męczyć ssaniem. Pani pokazała nam metody aktywizacji małej, żeby nie zasypiała przy piersi, pokazała w jakiej pozycji mi i maluszkowi będzie najlepiej karmić. Karmić w dzień co 2h, w nocy co 4h. Mogę dokarmiać jeżeli uznam, że karmienie piersią było nie takie jak powinno.

Ogólnie jestem zadowolona, że poszłam na to spotkanie, w piątek mamy następne.

Weenie a co u Ciebie?
No i pięknie. Widzę że też w razie czego będę korzystać z doradcy. Teraz już powinno wam pójść z górki z kamieniem. Ale też nie przejmujcie się jak chwilę zajmie przestawienie się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując