Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-24, 09:29   #2012
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje że to raczej efekt jakiegoś problemu zdrowotnego, bo nic tak bez wyraźnej przyczyny nagle się nie pojawia zrobie chociaż jakieś podstawowe badania.

Angel znam ładne ale jakoś nigdy im się bliżej nie przyjrzałam.... Teraz chciam kupić nowe la vie a belle ( czy jakoś tak ) ale chyba za kilka chwil wszyscy będą nimi pachnieć


Ja z tymi podkładami to tak mam seriami... Co do 14 to nie policzyłam jeszcze Bobbików... Bobbiki to osobna kategoria mam już wszystkie choc generalnie uważam że w proporcji cena jakość najlepiej sprawdza się shiseido

wsiadam za chwile w auto i jadę na kilka dni się pourlopować biore jeden podkład i też będe musiała przeżyc. Walizki mam tak załadowane że nic tam nie upcham

I jak się ten aqua nude sprawdza?
Zrób, raz w roku wypada takie zrobic
A może jesteś odwodniona troche? W sensie za mało pijesz?

Nieeee, no weź, jak mozna Bobików nei policzyć

Miłego urlopu!
Ja na takie eskapady z kosmetyków biorę tylko minimum, czyli micel, podkład, puder, tusz do rzęs i to tyle. Nie dlatego, ze nie ma mam miejsca, tylko dlatego ze na urlopach, wyjazdach staram sie nie malować
A jesli juz to minimum własnie

U mnei sprawdza sie nadzwyczaj dobrze, jak na podkład o lekkim kryciu. Nie jest widoczny na buzi, w nic nie wchodzi, nawilża buzie, nie ma błysku, gładziutki ryjek no i obłednie pachnie kulkami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując