Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 10:43   #1902
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Zwiastun kolejnego odcinka:

https://www.facebook.com/EarlGreyfil...type=2&theater



Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Ja tam nie przywiązuje wagi do tych "rewelacji", które pojawiają się w necie. Za programem stoi zapewne sztab ludzi, którzy znają się na marketingu i wiedzą jak zrobić, żeby namieszać .

W sumie to też tak podejrzewam, że w jakiś sposób produkcja potrafi wymusić na uczestnikach, żeby wytrwali do końca w programie. Ale szczerze to uważam, że głupotą jest firmowanie przez "ekspertów" takich sytuacji, które mogą być niekorzystne dla uczestników.

Swoją drogą po tych nowych opisach zaczęłam się zastanawiać nad Anią. Może tak faktycznie ona nie zerwała totalnie kontaktu z Grześkiem bo boi się przyznać przed rodzicami do porażki. Może przed programem ewentualnie poza kamerami mimo wszystko jej rodzina mówiła, że to głupota, że nie znajdzie tak męża itd. I tak zafiksowała się teraz nie chcąc przyznać im racji.
Niestety tak, więc na zakończenie poznane w 100% pozostanie raczej czekać do końca programu

Ja się zastanawiam, ile jest reżyserki w tym programie. Czy działa to na zasadzie: masz scenariusz, graj pod to (bez dialogów oczywiście ), typu: u Ani i Grześka ma być ekstra na początku, a potem Grzesiek robi świństwo i walczymy dalej. Czy jednak mają dowolne pole do popisu, a całą robotę odwalają montażyści, sprytnie składając odcinki tak, aby opowiedzieć daną historię, którą sobie obmyślili na podstawie zebranych materiałów.

Skłaniam się bardziej ku drugiej opcji, ale pewnie, aby poznać pewną odpowiedź, musiałabym wziąć sama udział w takim programie Pozostaje więc zatem gdybanie...

A co do Ani, to mi się wydaje, że może nawet nie wstyd przed przyznaniem się do porażki, ale obawa, że jeśli o tym powie bliskim, to nie będzie już, czego zbierać, bo oni się od niego odwrócą. A jednak ona się w to zaangażowała i wciąż ma nadzieję, że coś z tego będzie...
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora